Voorkeuren

Jouw privacy is belangrijk voor ons, daarom kun je bepaalde soorten opslag uitschakelen die niet nodig zijn voor de basiswerking van de website. Het blokkeren van categorieën kan invloed hebben op je ervaring op de website. Meer informatie (Cookiebeleid)

Alle cookies accepteren

SEO Chat: de AI SEO-assistent die je site kent

Generieke AI-chats verzinnen zoekwoordvolumes, vergeten je bedrijf tussen twee gesprekken en laten het werk aan jou over. SEO Chat is de AI SEO-assistent die in Sorank is ingebouwd. Vraag hem alles in gewone woorden, over zoekwoorden, artikelen, audits of concurrenten: hij kent je site al, antwoordt met echte zoekdata en zet zijn antwoorden om in acties op je redactiekalender en je site, zodra jij bevestigt.

Man met donker haar en baard in een lichtbruin overhemd die voor een microfoon praat in een podcast- of opnamestudio.Portret van een man met kort donker haar in een wit overhemd en donker jasje, die met een neutrale blik recht in de camera kijkt.Man met kort donker haar, baard en heldere bril in een zwart T-shirt met een wit rond logo, staand voor een stenen muur.Celio fabianoLachende jonge vrouw met lang bruin haar in een rode top en met een ketting, buiten voor een achtergrond vol bomen.Profielfoto van Xavier Breull, klant van Sorank
Google
Effen gele vijfpuntige ster op een transparante achtergrond.Effen gele vijfpuntige ster op een transparante achtergrond.Effen gele vijfpuntige ster op een transparante achtergrond.Effen gele vijfpuntige ster op een transparante achtergrond.Effen gele vijfpuntige ster op een transparante achtergrond.
5/5
+5000
gebruikers
SEO Chat
  • Assurances Van Herpe
  • Abecassis Avocat
  • Maison Leverage
  • Addictik
  • DBW
  • The New Black AI
  • AlloTaxis
  • Althévia
  • Luvaika
  • Apollo Health Institute
  • Art Vision Awards
  • The Deployer
  • Bolieu
  • Borrello
  • Fullstack
  • Immersion Cinéma
  • Decovase
  • TheArsenale
  • Silénis
  • LAB N°4
  • Suigar
  • Fripe'in Store United
  • Informanet
  • Mon Robot Lave Vitre
  • Inova Green
  • JurisCorrect
  • Home Services Lux
  • Laponie Trip
  • Le Mary Lili
  • Outside The Box
  • Mat-Elect
  • Natis Lab
  • LV3D
  • Neutraliz
  • PES Engineering
  • Petite Diane
  • PM Business Support Services
  • PolitiMind
  • TribuColor
  • Zero Data Protocol

25.009

Gemaakte artikelen

10.490.998

Bezoeken via Google

16.354

Bezoeken via AI

Antwoord van SEO Chat met de beste zoekwoordkansen voor een site, met volume, KD, CPC, intentie en een badge voor makkelijke winst

Vraag alles in gewone woorden. Hij kent je bedrijf al.

Bij een generieke AI begint elk gesprek bij nul: wat je verkoopt, aan wie je verkoopt, wat je nooit wilt zeggen. SEO Chat leest in plaats daarvan je sitebrief: activiteit, producten en diensten, doelgroepen, gebruiksscenario's, positionering, expertise en terminologie, verkoopproces, bewijs, redactionele regels en aanbiedingen. Je controleert en bewerkt hem één keer in Sorank, en elk antwoord past vanaf het eerste bericht bij je bedrijf.

Vraag daarna wat je aan een SEO-consultant zou vragen, in je eigen woorden: welke zoekwoorden je moet targeten, wat je als volgende moet schrijven, hoe je een punt uit je SEO-audit aanpakt, waar je staat ten opzichte van je concurrenten. Probeer “zoek zoekwoorden waarmee we ons met onze concurrenten vergelijken” of “schrijf een artikel over mijn beste zoekwoordkans”. Hij legt zijn redenering uit, zodat je onderweg je eigen SEO-vaardigheden opbouwt.

Echte data, geen verzonnen cijfers

Vraag een generieke chat om zoekwoorden en je krijgt volumes die niemand kan controleren, een klassieke AI-hallucinatie. SEO Chat zoekt ze op in echte zoekdata en toont elk zoekwoord met zijn zoekvolume, moeilijkheid (KD), intentie en CPC, zodat je weet waarop je vertrouwt voordat je handelt.

Voordat hij iets voorstelt, controleert hij je contentplan: de zoekwoorden die al zijn ingepland of gepubliceerd. Dubbelingen worden apart gezet, zodat je niet twee keer hetzelfde idee krijgt en voorkomt dat twee pagina's om dezelfde zoekopdracht concurreren.

Zoekwoordonderzoek uitgevoerd vanuit SEO Chat: 100 zoekwoorden gevonden, gesorteerd op prioriteit, met volume, KD en een markering voor dezelfde intentie
Twee artikelen die vanuit het gesprek in SEO Chat worden geschreven, met hun voortgang

Handel vanuit de chat, altijd met jouw goedkeuring

Een antwoord helpt alleen als er daarna iets gebeurt. Vanuit hetzelfde gesprek voegt SEO Chat zoekwoorden toe aan je pool, plant ze in je redactiekalender in en schrijft de artikelen, geoptimaliseerd voor Google en voor AI-assistenten zoals ChatGPT en Claude. Sorank publiceert ze daarna op je site. Er wordt niets toegevoegd, ingepland of gepubliceerd totdat jij bevestigt.

Werk je al in ChatGPT? Koppel het in Instellingen, API-toegang, aan Sorank via de MCP-server of OAuth en kies welke sites en machtigingen het krijgt. Je gesprekken blijven bewaard in SEO Chat, zodat je verder kunt waar je bent gebleven.

SEO-antwoorden krijgen, voor en na Sorank

Met de handGenerieke AI-chat + SEO-suiteMet Sorank
Kent je bedrijfJe briefet elke freelancer opnieuwJe legt je bedrijf in elke nieuwe chat opnieuw uitJe sitebrief wordt vóór elk antwoord gelezen
Cijfers die je kunt vertrouwenGiswerk en spreadsheetsEchte data in de suite, verzonnen cijfers in de chatVolume, KD, intentie en CPC uit echte zoekdata, in de chat
Dubbele pagina's voorkomenJe controleert je site pagina voor paginaNiet gekoppeld aan je contentplanGecontroleerd op wat is ingepland of gepubliceerd
Van antwoord naar actieZelf schrijven, opmaken en publicerenExporteren, kopiëren, plakken, zelf publicerenInplannen, schrijven en publiceren vanuit de chat, na jouw akkoord
Benodigde expertiseHoogGemiddeld tot hoogGeen, gewone woorden volstaan

GROTE SUCCESSEN

Resultaten van drukbezette ondernemers

Grafiek van Google Search Console met dagelijkse klikken en vertoningen die stijgen van april 2025 tot maart 2026.Grafiek met in totaal 39,5K klikken en 4,01M vertoningen, met 1% CTR en een gemiddelde positie van 8,6.Lijngrafiek met het totaal aan klikken en vertoningen van februari tot november 2025, met een scherpe stijging in november.Grafiek met het dagelijkse totaal aan klikken en vertoningen dat in de loop van de tijd stijgt, met klikken rond 142K en 7,91M vertoningen.Grafiek met het totaal aan klikken en vertoningen dat in de loop van de tijd stijgt, met 143K klikken en 2,64M vertoningen.Lijngrafiek met het dagelijkse totaal aan klikken en vertoningen dat stijgt van 24 december 2025 tot 6 februari 2026.Lijngrafiek met klikken en vertoningen van februari 2025 tot mei 2026, waarbij de klikken na februari 2026 sterk stijgen.Lijngrafiek met de groei van klikken en vertoningen van mei tot september 2025, met dagelijkse datapunten.Grafiek met het stijgende dagelijkse totaal aan klikken en vertoningen van april 2025 tot mei 2026, met uitgelichte data.SEO-grafiek met 28,6K klikken en 801K vertoningen, met dagelijkse trends van 2/13/25 tot 5/22/26.Grafiek met het dagelijkse totaal aan klikken en vertoningen van 4/18/26 tot 6/7/26, met 7,49K klikken en 1,36M vertoningen.Grafiek van Google Search Console met 18,1K klikken, 1,11M vertoningen, 1,6% CTR en een gemiddelde positie van 15,9.Lijngrafiek met dagelijkse klikken die stijgen tot 7,62K en vertoningen tot 294K in de loop van de tijd, van nov 25 tot mrt 26.Lijngrafiek van dagelijkse klikken en vertoningen met in totaal 111K klikken en 4,26M vertoningen.Lijngrafiek met 3,18M klikken en 108M vertoningen en een piek tussen 3/9/26 en 6/6/26.

Hoe het werkt

Wat is een AI SEO-assistent?

Vraag het in je eigen woorden

Kies een kant-en-klare suggestie of beschrijf wat je nodig hebt, van zoekwoorden en artikelen tot je concurrenten.

Wat is een sitebrief?

Krijg een antwoord dat bij je bedrijf past

SEO Chat leest je sitebrief, controleert je contentplan en antwoordt met echte zoekdata.

Wat is een MCP-server?

Bevestig, en Sorank handelt

Zoekwoorden toegevoegd en ingepland, artikelen geschreven en op je site gepubliceerd. Elke actie wacht op jouw akkoord.

Wat je concreet krijgt

  • Een assistent die je bedrijf kent via je sitebrief, die je controleert en bewerkt.
  • Antwoorden in gewone woorden over zoekwoorden, artikelen, audits of concurrenten, met uitleg van de redenering.
  • Cijfers die je kunt controleren volume, KD, intentie en CPC uit echte zoekdata.
  • Acties vanuit het gesprek zoekwoorden toegevoegd aan je kalender, artikelen geschreven en gepubliceerd, na jouw bevestiging.
  • Sorank in ChatGPT via de MCP-server of een OAuth-koppeling.
  • Je gesprekken bewaard om verder te gaan waar je bent gebleven.

ZIJ WINNEN MET SORANK

Casestudy's van onze klanten

Organische groeiE-commerce

Van 0 naar 10000 bezoekers in 5 maanden

Celio Fabianomonrobotlavevitre.fr
Organische groeiVrije tijd en luchtvaart

van 0 naar 1104 klikken in 4 maanden

Dominiqueflight-sensations-idf.com
Organische groeiGezondheid en welzijn

x30 klikken in 4 maanden

Rodrigue Bretonalthevia.com
Organische groeiE-commerce

x4.7 klikken in 1 maand

Celio Fabianosentinelle-auto.fr
Organische groeiAdvocatenkantoor

x2.8 klikken in 4 maanden

Laura Abecassisabecassis-avocat.fr
Organische groeiOngediertebestrijding

x2.6 klikken in 3 maanden

A. Mechrafitracknuisibles.fr
Organische groeiE-commerce

x2 verkeer in 30 dagen

Patrice Meignanthearsenale.com
Organische groeiDelicatessen

x2 klikken in 7 weken

Frédéric Chaineerablechezsenequier.com
Organische groeiSoftware

Van 0 naar 5000 klanten in 8 maanden

Thibault BMsorank.com
Organische groeiMuzieksoftware

x30 klikken in 4 maanden

Valentin Cordiertiger-sounds.com
Organische groeiFotografie

x5.3 klikken in 3 maanden

Gil Zetbaseartvisionawards.com
Organische groeiReizen

x3.3 klikken in 6 weken

Jenny Diablaponie-trip.fr
Organische groeiMarketingbureau

x2.7 verkeer in 5 maanden

Thomas Giraudthe-deployer.fr
Organische groeiMode

x2.5 klikken in 6 weken

Alice Attalipetitediane.com
Organische groeiE-commerce

x2 verkeer in 3 maanden

Karl Emeriklv3dofficiel.fr

Plan je demo

Heb je geen tijd en geen groot budget?

Je zou geen heel marketingteam of dure tools nodig moeten hebben om te groeien. Sorank regelt je volledige SEO en zichtbaarheid in AI, zodat je tijd en geld bespaart.

Anderen

Functie

Kosten

Zoekwoordanalyse
516€
Positietracking
120€
Contentgeneratie
89€
Tekstoptimalisatie
49€
Rapportage
19€
Backlinkanalyse
499€
Analyse van AI-zoekopdrachten
499€
Automatisering
40€
SEO-brainstorm
80€
Technische audit
99€
Clustergenerator
60€

Totaal

2070€
99€
Thibault Besson-Magdelain

Woord van de oprichter.

Ik heb jarenlang mijn eigen SEO-bureau gerund. Ik heb Sorank gebouwd om dezelfde resultaten op grote schaal voor elk bedrijf te leveren.

Alles wat ik weet over Google-rankings en Generative Engine Optimization (GEO) zit in deze software, en die draait voor jou op autopilot.

Thibault Besson-MagdelainOprichter van Sorank

Gratis proberen

In het kort

SEO Chat is de gespreksassistent in Sorank: een AI SEO-assistent aan wie je in gewone woorden alles kunt vragen. Hij kent je bedrijf via je sitebrief, antwoordt met echte zoekdata en zet zijn antwoorden om in acties op je kalender en je site, altijd na jouw bevestiging. Hij zit in de bètafase en wordt steeds beter, zodat iedereen elke aanbeveling kan begrijpen en zijn eigen SEO-vaardigheden kan ontwikkelen.

Ga verder

Om een onderwerp grondig te verkennen, gebruik je zoekwoordonderzoek. Organiseer je publicatieritme met de contentplanner en stem elk artikel af met de blogartikelgenerator. Controleer daarna of AI je nieuwe pagina's citeert met AI-vermeldingstracking en wie het aanbeveelt met de GEO-ranglijst. Nieuw met deze termen? Lees onze definities van AI-agents, het Model Context Protocol en zoekintentie, of laat een gratis AI SEO-audit van je site uitvoeren.

Veelgestelde vragen

Wat is een AI SEO-assistent?

Een AI SEO-assistent is een chat die vragen over zoekmachineoptimalisatie in gewone taal beantwoordt en je helpt ernaar te handelen. De bruikbare werken met echte data en met de context van je bedrijf, niet alleen met algemene kennis. SEO Chat combineert een taalmodel met echte zoekwoorddata, je sitebrief en je contentplan, en kan zoekwoorden toevoegen en artikelen schrijven en publiceren zodra jij bevestigt.

Wat is een sitebrief?

De sitebrief is de beschrijving van je bedrijf die Sorank voor je site bijhoudt: activiteit, producten en diensten, doelgroepen, gebruiksscenario's, positionering, terminologie, verkoopproces, bewijs, redactionele regels en aanbiedingen. Je controleert en bewerkt hem in de instellingen van je site. SEO Chat leest hem voordat hij antwoordt, en dezelfde tekst stuurt de content die Sorank voor je schrijft.

Wat is een MCP-server?

MCP (Model Context Protocol) is een open standaard waarmee een AI-assistent zoals ChatGPT of Claude verbinding kan maken met een externe tool. De MCP-server van een tool is het adres dat je aan je assistent toevoegt om die verbinding te maken. Sorank heeft er een, zodat je een compatibele assistent vanuit Instellingen, API-toegang, aan je Sorank-account kunt koppelen.

Waarin verschilt SEO Chat van ChatGPT?

ChatGPT is een algemene assistent: hij kent je bedrijf niet tenzij je het elke keer uitlegt, heeft geen ingebouwde zoekwoorddatabase en kan niet op je site publiceren. SEO Chat leest je sitebrief, gebruikt echte zoekdata, controleert je contentplan en kan artikelen inplannen, schrijven en publiceren zodra jij bevestigt.

Wat kan ik aan SEO Chat vragen?

Alles wat je aan een SEO-consultant zou vragen, in je eigen woorden: makkelijke zoekwoorden voor je hoofdaanbod, zoekwoorden waarmee je je met je concurrenten vergelijkt, een artikel over je beste zoekwoordkans, of hoe je een punt uit je audit aanpakt. Je kunt beginnen met de suggesties op het startscherm of je eigen verzoek typen.

Kan SEO Chat handelen zonder mijn goedkeuring?

Nee. Wanneer SEO Chat voorstelt zoekwoorden toe te voegen, in te plannen, artikelen te genereren of te publiceren, bereidt hij de actie voor en wacht hij op jou. Er wordt niets toegevoegd, ingepland of gepubliceerd totdat jij bevestigt.

Kan ik Sorank gebruiken vanuit ChatGPT of een andere assistent?

Ja. In Instellingen, API-toegang, kun je een compatibele applicatie koppelen via OAuth en kiezen welke sites en machtigingen die krijgt, of het adres van de Sorank MCP-server toevoegen aan een assistent die MCP ondersteunt. Gekoppelde applicaties staan daar in een lijst en kunnen op elk moment worden losgekoppeld.

Heb ik SEO-vaardigheden nodig om SEO Chat te gebruiken?

Nee. Je vraagt het in gewone woorden, en SEO Chat legt zijn redenering in eenvoudige taal uit, zodat je elke aanbeveling begrijpt. Experts besparen tijd op onderzoek en planning, beginners leren al doende.

Hoe kan Sorank concurreren met tools van miljarden zoals Semrush?

Dat doen we niet. Sorank probeert geen tweede Semrush of Ahrefs te worden. Die tools zijn gebouwd voor data, Sorank is gebouwd om het werk te doen. In plaats van meer dashboards om te controleren, zet Sorank SEO- en GEO-inzichten om in acties: artikelen die worden geschreven en gepubliceerd, backlinks die worden verdiend, technische fixes en tracking van zichtbaarheid in AI. Minder complexiteit, meer resultaat.

Hoeveel kost Sorank?

Vanaf 49€/maand per website met een jaarplan, met 3 dagen gratis proberen en 90 dagen geld-terug-garantie. Elk plan omvat artikelen, tracking van zichtbaarheid in AI en toegang tot het backlinknetwerk; hogere plannen voegen meer artikelen, meer gevolgde AI's en meer backlinkcredits toe. Geen opzetkosten, je betaalt niet voor seats die je niet gebruikt.

Eén oplossing om overal hoog te scoren

ZIJ PROBEERDEN SORANK VOOR JOU

Getuigenissen van ambitieuze oprichters

Organische groeiE-commerce

Van 0 naar 10000 bezoekers in 5 maanden

Celio Fabianomonrobotlavevitre.fr
Organische groeiSoftware

Van 0 naar 5000 klanten in 8 maanden

Thibault BMsorank.com
Organische groeiVrije tijd en luchtvaart

van 0 naar 1104 klikken in 4 maanden

Dominiqueflight-sensations-idf.com
Organische groeiMuzieksoftware

x30 klikken in 4 maanden

Valentin Cordiertiger-sounds.com
Organische groeiGezondheid en welzijn

x30 klikken in 4 maanden

Rodrigue Bretonalthevia.com